Dzisiaj opowiemy o historii kolejnej już współpracy ze świetnymi specjalistami ze Śląska. W centrum naszego zainteresowania jak zwykle jest stopa 🙂 ale wiemy, żeby zadbać o komfort stóp, kolan, bioder i całego kręgosłupa często potrzebujemy diagnostyki i pomocy na kilku płaszczyznach. Wierzymy w to, że współpraca na linii lekarz ortopeda, lekarz neurolog, fizjoterapeuta czy ortopodolog jest niezwykle ważna i pozwala na kompleksowe zaopiekowanie się pacjentami. Taka współpraca znacząco zwiększa szansę na powrót do zdrowia, a głównym celem jest zwiększenie naszej skuteczności oraz maksymalne skrócenie czasu w jakim to następuje. Stąd nasza kolejna współpraca i rekomendacja – specjaliści i specjalistki z Centrum Medycznego Arena Medical Gliwice.

Od kilku tygodni rozwijamy współpracę z Arena Medical Gliwice szukając sposobów na uzupełnianie się, aby jak najlepiej i kompleksowo obsłużyć pacjentów ortopedycznych. W naszych gabinetach pragniemy zapewnić naszym podopiecznym ciągłość leczenia po zabiegach operacyjnych w leczeniu zachowawczym.

Arena Medical Gliwice to zespół lekarzy, fizjoterapeutów, medyków, szkoleniowców, naukowców, badaczy i pasjonatów.

W ramach współpracy, zaprosiliśmy lekarzy Arena Medical do ORTOMEDICUM GLIWICE i nie tylko pokazaliśmy cały proces  badań oraz pracownię, ale również przebadaliśmy jednego ochotnika. Nasze spotkania zaowocowały współpracą, z czego bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni, że możemy pomagać również pacjentom z Arena Medical Gliwice.

Naszą uwagę zwróciła bogata oferta Arena Medical i dostęp do specjalistycznych poradni:

  • PORADNIA URAZOWO- ORTOPEDYCZNA
  • PORADIA NEUROLOGICZNA
  • ORTOPEDYCZNY GABINET ZABIEGOWY
  • PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA
  • PRACOWNIA USG

 

Wszystkim naszym pacjentom polecamy naszego partnera jakim jest Centrum Medyczne Arena Medical w Gliwicach.

Poznaj wszystkie oferowane usługi Kliniki Podologicznej Ortomedicum w Gliwicach

Sprawdź ofertę Centrum Medycznego Arena Medical w Gliwicach