Karta podarunkowa Ortomedicum Gliwice

karta podarunkowa

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent? Nie chcesz obdarowywać swoich bliskich kolejnymi „syropami na serce” i czekoladkami?

 

Może warto pomyśleć o niebanalnym podarunku, który nie tylko wywoła uśmiech, ale także sprawi, że obdarowana osoba poczuje się naprawdę lepiej?

Przecież to właśnie zdrowia życzymy najczęściej.
Wiemy, że zdrowe stopy, to fundament ciała. Jeśli nie zadbamy o zdrowie i komfort stóp, to niezwykle ciężko cieszyć się ulubionymi aktywnościami. My chcemy i potrafimy pomagać. Spowodować, aby stopy niosły Cię tam, gdzie chcesz.
 
Dlatego zachęcamy, abyś podarował swoim bliskim zdrowie i komfort dla stóp? Nasze zestawy podarunkowe to możliwość połączenia zakupu usług (z zakresu podologii, fizjoterapii i ortopodologii) oraz produktów (klapki ortopedyczne, wkładki ortopedyczne lub kosmetyki do pielęgnacji stóp).
 
To świetny pomysł na prezent, zarówno dla Pań jak i dla Panów. Warto o nim pomyśleć szczególnie teraz, gdy brakuje nam już kreatywnych pomysłów na prezent, a ten z pewnością okaże się być trafionym! Nasze specjalistki zaopiekują się obdarowaną osobą z najwyższym profesjonalizmem. W ten sposób możesz wyrazić swoim bliskim troskę o ich zdrowie i komfort.
 

Formularz zamówienia

Forma płatności

Dostawa

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

2 + 7 =

48415489 570539896706944 5073612018854920192 n

I kilka innych pomysłów na prezent…