Klinika Podologiczna Ortomedicum z okazji swoich 4-tych urodzin przygotowała wielką niespodziankę. To nowy sklep ortopedyczny online RotulaMed. Przygotowania do otwarcia sklepu jego zespół rozpoczął już w czerwcu tego roku. Zbudowaliśmy nowoczesny sklep internetowy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, bo Z nami każdy krok jest wygodny.

Każdy z naszych pacjentów ma jakieś problemy stóp, niestety czasem bardzo zaawansowane. Rozumiemy, co znaczy szukać pomocy i codziennie odczuwać ból stóp, ucisk, obtarcia. Pacjenci opowiadają nam, jak duże koszty już ponieśli szukając odpowiednich butów na haluksy czy dla szerokiej stopy. Największy problem mają osoby poszukujące butów na krótszą nogę.

Dzięki czteroletniej pracy z naszymi pacjentami, zespół Ortomedicum wie, jak pomóc i doradza odpowiednie obuwie zdrowotne czy rodzaj wkładek ortopedycznych.

Dzięki sklepowi ortopedycznemu online RotulaMed będziemy jeszcze bliżej naszych pacjentów, którzy przyjeżdżają do nas nawet z centralnej Polski.

Obserwuj RotulaMed na Facebooku, oglądaj nowe produkty i chwytaj wyjątkowe promocje!

Obserwuj nasz sklep ortopedyczny na Instagramie i zobacz jak pracuje nasz zespół

Na wirtualnych półkach sklepu RotulaMed znajdziecie wszystkie produkty z naszych gabinetów. Nie zabraknie obuwia zdrowotnego i domowego, zobaczycie klapki i buty ortopedyczne. Pojawią się również kosmetyki oraz akcesoria do pielęgnacji stóp. W ofercie produktowej ważne miejsce zajmie nasz autorski produkt marki PODO-SET, czyli zestaw do wrastających paznokci oraz zestaw do pielęgnacji paznokci.

Otwarcie naszego sklepu już we wrześniu, więc obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie, a jeśli już dziś jesteście ciekawi, jak pracujemy to zapraszamy do fotorelacji poniżej 😉

Sesja w Rotulamed 940x788 1