KARTA PODARUNKOWA


Zastanawiasz się jaki prezent sprawić swoim bliskim w tym roku? Szukasz lepszego pomysłu niż kolejny „syrop na serce” i czekoladki?
Może warto pomyśleć o czymś niebanalnym, czymś co nie tylko wywoła uśmiech ale także sprawi, że obdarowana osoba poczuje się naprawdę lepiej?

Na co dzień często brakuje nam czasu by pomyśleć o komforcie i zdrowiu naszych bliskich. Karta podarunkowa na zabiegi oferowane w naszej klinice, to doskonałe rozwiązanie. Sprawdzi się zarówno dla Pań jak i Panów w każdym wieku. Nie kupuj kolejnego prezentu, który zostanie odstawiony na półkę i wkrótce pokryje się kurzem. Zadbaj z nami o zdrowie Twoich najbliższych.

Zamów kartę podarunkową Ortomedicum a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by obdarowana przez Ciebie osoba poczuła się wyjątkowo!

Wszystko co musisz zrobić, to określić kwotę do wykorzystania w naszej klinice, podać dane osoby obdarowanej i zrobić przelew na nasze konto lub odebrać kartę osobiście.
To takie proste! Całą resztę bierzemy na siebie.

Forma płatności: przedpłata przelewem na konto, bądź gotówką w naszym gabinecie.
Dostawa: listem poleconym lub odbiór osobisty w gabinecie.

Po wypełnieniu poniższego formularza, zostanie do Państwa wysłany e-mail potwierdzający zamówienie. Karty są imienne oraz mają określony termin ważności.

Uprzejmie prosimy o wybór formy płatności i sposobu dostawy oraz o wpisanie tych informacji do rubryki ‘Uwagi do zamówienia’.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez stronę ortomedicum.pl

logo-ortomedicum-white-200

Sercem naszych gabinetów jest dobro każdego pacjenta. Wiemy, że w leczeniu stóp ważne jest postawienie trafnej diagnozy, dlatego stawiamy na uznane metody, których uzupełnieniem jest najnowocześniejszy sprzęt. Ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zdrowie zatrudniamy w naszej klinice najwyższej klasy specjalistów. Połączenie tradycji i technologii sprawia, że możliwe są doskonałe efekty lecznicze.

Zarezerwuj wizytę!

Kontakt

Wrocław

al. J. Kasprowicza 9a
51-136 Wrocław

Tel. +48 71 395 28 82

Gliwice

ul. Skowrończa 1
44-100 Gliwice

Tel. +48 721 255 385

Wykonanie The First. Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 | ortomedicum.pl