Wkładki ortopedyczne

Wszelkie wrodzone i nabyte wady stopy mogą mieć duży wpływ na kręgosłup, biodra, czy kolana. Jeśli występuje u Państwa nieodpowiednia postawa, wiąże się z tym nieprawidłowy chód i występowanie bólu. Nasza klinika wykonuje wkładki ortopedyczne, które są indywidualnie dobierane do każdego pacjenta i które można wkładać do każdego obuwia, tego sportowego jak i wizytowego. Materiały i sprzęt z którego korzystamy są od francuskiej firmy Capron Podologie. Jest to lider w tej dziedzinie, który produkuje materiały najwyższej jakości. Dzięki takim możliwościom, nasze wkładki ortopedyczne pomogą wyleczyć każdy ból i poprawić postawę pacjenta.

W czym możemy pomóc?Największą zaletą naszych wkładek jest to, że są wykonywane zawsze indywidualnie do stopy pacjenta. Mamy wówczas pewność, że wkładki są nakierunkowane na posiadaną wadę stopy, jednakże kto powinien skorzystać z wkładek korygujących? Każda osoba, której dokucza ból kręgosłupa, śródstopia, kolan, czy bioder. Oprócz tego osoby u których są widoczne wady, takie jak płaskostopie, haluksy, ostrogi piętowe, pięty koślawe, dolegliwości Achillesa, kolano koślawe, zaburzenia trakcji rzepki oraz zapalenia kaletki, skolioza, koślawość kolan, czy deformacje stopy. Jeśli zauważyli Państwo jakiekolwiek zmiany, czy wady przy stopie, kolanach, czy kręgosłupie zalecamy jak najszybszą konsultację z naszą kliniką. Dobierzemy wkładki dla każdego pacjenta w ten sposób, aby zniwelować ból i pozbyć się wady.


Masz jakieś pytania? Chcesz się czegoś dowiedzieć?


Zadzwoń lub napisz!

logo-ortomedicum-white-200

Sercem naszych gabinetów jest dobro każdego pacjenta. Wiemy, że w leczeniu stóp ważne jest postawienie trafnej diagnozy, dlatego stawiamy na uznane metody, których uzupełnieniem jest najnowocześniejszy sprzęt. Ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zdrowie zatrudniamy w naszej klinice najwyższej klasy specjalistów. Połączenie tradycji i technologii sprawia, że możliwe są doskonałe efekty lecznicze.

Ostatnie artykuły

Zarezerwuj wizytę!

Kontakt

Wrocław

al. J. Kasprowicza 9a
51-136 Wrocław

Tel. +48 71 395 28 82

Gliwice

ul. Skowrończa 1
44-100 Gliwice

Tel. +48 721 255 385

Wykonanie The First. Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 | ortomedicum.pl