GABINET WROCŁAW


Manager: Magdalena Przygodzka & Dorota Rzepka

Wrocław – Gabinet podologiczny czyli naprzeciw przeciwnościom


Podologia to całkiem nowa specjalizacja medycyny, która absorbuje i skupia się na diagnozowaniu oraz leczeniu wszelkich typów chorób stóp. W naszym kraju specjalizacja ta, rozwija się coraz bardziej i rośnie popyt na usługi. Zauważalne jest więc, że coraz większa ilość osób korzysta z oferty, jaką oferują gabinety podologiczne. Takiego specjalistę z pewnością warto odwiedzić przynajmniej raz, pomimo nawet tego, że nie odczuwamy żadnych dolegliwości naszych stóp. Podolog obejrzy, stwierdzi stan i wykluczy lub potwierdzi, czy nasze stopy nie mają ukrytej, lub rozwijającej się choroby. Wykona również podstawowy zabieg podologiczny, którym jest pedicure podologiczny. W przypadku zaobserwowania jakiś niepokojących objawów zalecona zostanie odpowiednia pielęgnacja. Niestety gabinet podologiczny Wrocław odwiedzają osoby nie profilaktycznie ani nawet w trakcie lecz po fakcie – głębokie pęknięcia pięt, boleśnie wrastające paznokcie, grzybica stóp w zaawansowanym stadium czy też problemy z nadpotliwością.


Profilaktyka czyli zlikwiduj źródło zanim pojawią się objawy

Większość ignoruje symptomy i sygnały wysyłane przez stopy, nie biorąc pod uwagę tego, że nasze stopy każdego dnia wykonują wielki wysiłek, utrzymując nasze ciało w pionie. Czasem jednak wyleczenie nawet niewielkich dolegliwości podniesie wygodę funkcjonowania w życiu codziennym. Leczenie w gabinecie podologicznym Wrocław Ortomedicum to skuteczny sposób na pozbycie się wszelkich dolegliwości, które mają tendencję do nawrotów, czego przykładem może być grzybica stóp czy powszechna dolegliwość wrastającego paznokcia. Jeśli żadne z tych problemów stóp Cię nie dotyczy to i tak warto odwiedzić gabinet, który wykona pedicure leczniczy.
Dorota
Rzepka


gliwice@ortomedicum.pl


Magdalena Przygodzka


wroclaw@ortomedicum.pl


ZAPLANUJ WIZYTĘ U NASZEGO SPECJALISTY

Pamiętaj! Szybka diagnoza pozwoli na wyeliminowanie problemu. Nie zwlekaj!

logo-ortomedicum-white-200

Sercem naszych gabinetów jest dobro każdego pacjenta. Wiemy, że w leczeniu stóp ważne jest postawienie trafnej diagnozy, dlatego stawiamy na uznane metody, których uzupełnieniem jest najnowocześniejszy sprzęt. Ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zdrowie zatrudniamy w naszej klinice najwyższej klasy specjalistów. Połączenie tradycji i technologii sprawia, że możliwe są doskonałe efekty lecznicze.

Zarezerwuj wizytę!

Kontakt

Wrocław

al. J. Kasprowicza 9a
51-136 Wrocław

Tel. +48 71 395 28 82

Gliwice

ul. Skowrończa 1
44-100 Gliwice

Tel. +48 721 255 385

Wykonanie The First. Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 | ortomedicum.pl