Fizjoterapia


Profesjonalny i sprawdzony fizjoterapeuta – Gliwice


Nasza klinika Podologiczna Ortomedicum posiada dwie kluczowe lokalizacje. Jedna zlokalizowana jest w Gliwicach – niedaleko od Szpitala Wielospecjalistycznego, a mianowicie na ulicy Skrowrończej 1, którą uznaje się za centrum Gliwic. Druga natomiast mieści się w Europejskiej Stolicy Kultury Wrocławiu na alei Jana Kasprowicza 9A.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zarówno z jednego jak i drugiego miasta na wizytę celem zadbania o swoje zdrowie. Zajmiemy się Państwa kręgosłupem oraz pospinanymi, zesztywniałymi mięśniami spowodowanymi siedzącym trybem życia, tygodniami spędzonymi przed ekranem czy wyczerpującym stresem. Wybrany specjalista dobierze specjalnie dostosowane usługi pod Państwa problemy oraz dolegliwości takie jak np. terapia manualna, powięziowa itp., a sposób leczenia będzie najlepiej dostosowany, by uporać się skutecznie z Państwa dolegliwością. Na wizytę wystarczy przerwa lunchowa, dzięki czemu każdy z Państwa może sobie pozwolić na zabieg w ciągu dnia.


Nasz fizjoterapeuta Wrocław i Gliwice – dlaczego Nas wybrać?


Nasze zespół składa się z doskonale wyszkolonych profesjonalistów, którzy wiedzę oraz doświadczenie zdobyli na drodze wieloletniej praktyki, a w następstwie ich umiejętności stoją na jedynym z najwyższych krajowych poziomów. Ta biegłość w specjalizacji daje nam możliwość skutecznej pomocy w utrudniających życie czy komfort, dolegliwościach takich jak zmiany zwyrodnieniowe, urazy sportowe, dyskopatia kręgosłupa, wady postawy także u dzieci oraz pozostałe. Nasza współpraca i rzeczowa konsultacja z najlepszymi lekarzami innych dziedzin, jak np. ortopedia czy neurochirurgia, pozwala na dokonanie diagnozy w każdym detalu a także opracować najbardziej skuteczny plan zapobiegania schorzeniom. W naszej ofercie mamy takie usługi jak masaż, rehabilitacja dla osób starszych, kobiet w ciąży, pourazowa, a także rehabilitacja przedoperacyjna oraz pooperacyjna.
Nie jest potrzebne skierowanie lekarskie.


W naszych gabinetach możesz skorzystać ze specjalistycznej porady fizjoterapeuty jak pozbyć się bólu kręgosłupa, bioder, kolan czy stóp. Zajmujemy się rehabilitacją po urazach ale także profilaktyką i leczeniem wad stóp oraz zaburzeń narządu ruchu.


W jaki sposób pomagamy?

W trakcie wizyty u naszych specjalistów możesz liczyć na:

  • indywidualne sesje terapeutyczne z programem dostosowanym do problemu
  • terapię manualną, kinezyterapię i kinesiotaping
  • terapię w zespołach bólowych kręgosłupa, stawów obwodowych, stawów skroniowo-żuchwowych, wadach postawy i stanach pourazowych
  • profilaktykę powstawania wad kończyn dolnych i postawy u dzieci i młodzieży
  • korektę istniejących zaburzeń w obrębie stóp: płaskostopie, haluksy, ostrogi piętowe,
  • bóle śródstopia, nawracające skręcenie stawu skokowego, a także kończyn dolnych (koślawość lub szpotawość kolan, nierówna długość kończyn)
  • dezynfekcję obuwia


Jeżeli podejrzewasz u siebie lub najbliższych wadę postawy, stóp lub dręczą was bóle pourazowe – nie zwlekaj z wizytą u fizjoterapeuty – Wrocław/Gliwice. Już dziś umów wizytę w jednym z naszych gabinetów i zadbaj o swoje zdrowie.


Masz jakieś pytania? Chcesz się czegoś dowiedzieć?


Wrocław – zadzwoń lub napisz!Gliwice – zadzwoń lub napisz!

logo-ortomedicum-white-200

Sercem naszych gabinetów jest dobro każdego pacjenta. Wiemy, że w leczeniu stóp ważne jest postawienie trafnej diagnozy, dlatego stawiamy na uznane metody, których uzupełnieniem jest najnowocześniejszy sprzęt. Ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zdrowie zatrudniamy w naszej klinice najwyższej klasy specjalistów. Połączenie tradycji i technologii sprawia, że możliwe są doskonałe efekty lecznicze.

Zarezerwuj wizytę!

Kontakt

Wrocław

al. J. Kasprowicza 9a
51-136 Wrocław

Tel. +48 71 395 28 82

Gliwice

ul. Skowrończa 1
44-100 Gliwice

Tel. +48 721 255 385

Wykonanie The First. Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 | ortomedicum.pl