Jak pomagamy?

Podologia ortopedyczna


Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką wad i zniekształceń stóp oraz ich wpływem na inne elementy narządu ruchu jak biodra, kolana czy kręgosłup.


Czytaj więcej

Podologia kosmetyczna


Zajmujemy się profesjonalną pielęgnacją stóp. Nie tylko leczymy ale dodatkowo służymy pomocą w doborze właściwych środków pielęgnacyjnych.


Czytaj więcej

Fizjoterapia


Ponieważ narząd ruchu człowieka składa się z wielu elementów, to nie ograniczamy się tylko do diagnostyki stóp. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i opiekujemy się nim kompleksowo.


Czytaj więcej

Wkładki ortopedyczne


Wykonujemy indywidualne wkładki korygujące zarówno dla dzieci jak i seniorów, dla osób aktywnych fizycznie i sportowców oraz dla osób pracujących w twardym, eleganckim obuwiu lub w pozycji stojącej.


Czytaj więcej

Masz jakieś pytania? Chcesz się czegoś dowiedzieć?


Wrocław – zadzwoń lub napisz!Gliwice – zadzwoń lub napisz!

logo-ortomedicum-white-200

Sercem naszych gabinetów jest dobro każdego pacjenta. Wiemy, że w leczeniu stóp ważne jest postawienie trafnej diagnozy, dlatego stawiamy na uznane metody, których uzupełnieniem jest najnowocześniejszy sprzęt. Ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zdrowie zatrudniamy w naszej klinice najwyższej klasy specjalistów. Połączenie tradycji i technologii sprawia, że możliwe są doskonałe efekty lecznicze.

Zarezerwuj wizytę!

Kontakt

Wrocław

al. J. Kasprowicza 9a
51-136 Wrocław

Tel. +48 71 395 28 82

Gliwice

ul. Skowrończa 1
44-100 Gliwice

Tel. +48 721 255 385

Wykonanie The First. Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 | ortomedicum.pl