Wkładki ortopedyczne

Zmiany jakie zaszły lub właśnie powstają w obrębie stopy mogą mieć duży wpływ na Państwa postawę, a tym samym oddziaływać na kręgosłup. Oprócz tego nieprawidłowe ułożenie stopy może wpłynąć na inne części ciała, takie jak kolana, biodra, czy nawet głowę.

W naszej klinice indywidualnie dobrane wkładki ortopedyczne pomogą zniwelować ból i skutecznie wyleczyć postawę stopy. Wykonujemy wkładki dla każdej osoby w każdym wieku, nawet dla osób które uprawiają sport. Pomożemy dobrać odpowiednie wkładki, które można nosić niemalże w każdym obuwiu. Nasza klinika posiada profesjonalny, nowoczesny sprzęt i materiały francuskiej firmy Capron Podologie. Ten producent charakteryzuje się rzetelnym wykonaniem i jakością materiałów, z których my wykonujemy wkładki ortopedyczne. Sprawdzony producent i nasze możliwości dają gwarancję sukcesu poprawienia chodu i postawy pacjentów.

W czym możemy pomóc?

Dzięki naszym indywidualnym czyli formowanym na Twojej stopie i robionym przy Tobie na miejscu wkładkom korygującym, możesz zacząć leczenie natychmiast po badaniu. Nasze wkładki charakteryzują się ciekawym wzornictwem ale co najważniejsze, dzięki odpowiednim wspomaganiu i stymulacji Twojej stopy, sprawdzają się w takich przypadkach jak:


Wkładki ortopedyczne wykonujemy na miejscu i kształtujemy je indywidualnie do stopy pacjenta. Wkładki korygujące powinna nosić osoba, która boryka się z problemem płaskostopia, haluksów, palców młotkowatych, pięt koślawych, ostrogi piętowej, zapalenia wyrostka, kolanem koślawym, zaburzeniem trakcji rzepki, czy kaletki, koślawością kolan, skoliozą, wszelkimi bólami w stopie oraz wieloma innymi zmianami, jakie zachodzą w obrębie kręgosłupa, kolan, czy stopy. Takie wkładki mogą stosować nawet osoby, które dużo chodzą, w celu uniknięcia ewentualnych bóli. Już po pierwszej wizycie, specjalista jest w stanie ustalić co Państwu dolega i jakie wkładki będą najlepsze.


Masz jakieś pytania? Chcesz się czegoś dowiedzieć?


Zadzwoń lub napisz!

logo-ortomedicum-white-200

Sercem naszych gabinetów jest dobro każdego pacjenta. Wiemy, że w leczeniu stóp ważne jest postawienie trafnej diagnozy, dlatego stawiamy na uznane metody, których uzupełnieniem jest najnowocześniejszy sprzęt. Ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zdrowie zatrudniamy w naszej klinice najwyższej klasy specjalistów. Połączenie tradycji i technologii sprawia, że możliwe są doskonałe efekty lecznicze.

Ostatnie artykuły

Zarezerwuj wizytę!

Kontakt

Wrocław

al. J. Kasprowicza 9a
51-136 Wrocław

Tel. +48 71 395 28 82

Gliwice

ul. Skowrończa 1
44-100 Gliwice

Tel. +48 721 255 385

Wykonanie The First. Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 | ortomedicum.pl