GABINET GLIWICE


Manager: Magdalena Przygodzka & Dorota Rzepka

ORTOMEDICUM
Gabinet Podologiczny Gliwice


Piękno stóp wynika w głównej mierze z ich zdrowia. Gdy doświadczacie symptomów zmian chorobowych takich jak pieczenie, uporczywe swędzenie czy dokuczliwy ból, oznacza to bardzo często, że zaczęło dziać się coś niepokojącego. Stóp używasz przecież każdego dnia, od kiedy tylko nauczyłeś/aś się chodzić i nie wolno bagatelizować tych sygnałów. Nasz gabinet podologiczny Gliwice najczęściej odwiedzają te osoby, dla których swobodne chodzenie zaczyna być problemem. Przykładem tutaj może być wrastający paznokieć lub twardy nagniotek. Inną przyczyną odwiedzin naszego gabinetu, zwłaszcza przez kobiety i umawiania wizyty u podologa to zbliżający się okres letni, w którym przez większość czasu funkcjonujemy w obuwiu, który odsłania większość naszych stóp.


Chcesz mieć zdrowe stopy? Zadbaj o nie!

Współcześnie medycyna estetyczna rozwinęła się tak bardzo, że leczenie stwardniałych modzeli, odcisków a nawet wrastających boleśnie paznokci następuje praktycznie bez jakiegokolwiek bólu, przy użyciu sterylnych narzędzi oraz zaawansowanej technologicznie aparatury. Do rangi niemal choroby cywilizacyjnej dorasta powoli grzybica stóp oraz paznokci. Badacze wskazują, że już co czwarty człowiek przed ukończeniem 65 roku życia może borykać się z grzybicą. Natomiast co do osób po wskazanym wcześniej wieku, statystki prezentują istny koszmar, pokazując, że na grzybicę choruje co druga osoba w podeszłym wieku. To świadczy tylko o tym, że należy troszczyć się ciągle o stopy, zapewniając im od czasu do czasu zbawienny pedicure leczniczy, który wykona dobry podolog, a podczas wizyty zapewni oględziny stóp zauważając lub wykluczając ewentualne zmiany grzybicze.
Dorota
Rzepka


gliwice@ortomedicum.pl


Magdalena Przygodzka


wroclaw@ortomedicum.pl


ZAPLANUJ WIZYTĘ U NASZEGO SPECJALISTY

Pamiętaj! Szybka diagnoza pozwoli na wyeliminowanie problemu. Nie zwlekaj!

logo-ortomedicum-white-200

Sercem naszych gabinetów jest dobro każdego pacjenta. Wiemy, że w leczeniu stóp ważne jest postawienie trafnej diagnozy, dlatego stawiamy na uznane metody, których uzupełnieniem jest najnowocześniejszy sprzęt. Ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zdrowie zatrudniamy w naszej klinice najwyższej klasy specjalistów. Połączenie tradycji i technologii sprawia, że możliwe są doskonałe efekty lecznicze.

Zarezerwuj wizytę!

Kontakt

Wrocław

al. J. Kasprowicza 9a
51-136 Wrocław

Tel. +48 71 395 28 82

Gliwice

ul. Skowrończa 1
44-100 Gliwice

Tel. +48 721 255 385

Wykonanie The First. Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 | ortomedicum.pl