Coronavirus a wizyta w gabinecie podologicznym i fizjoterapeutycznym

W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo w naszych gabinetach stosujemy wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami

ZASADY UMAWIANIA WIZYT:

  1. Na zabiegi zalecamy umawiać się telefonicznie i on-line. Dla osób z zewnątrz gabinet będzie zamknięty. Będą do niego wpuszczane wyłącznie umówione wcześniej osoby.
  2. W trakcie telefonicznego umawiania wizyty, z każdym Klientem zostanie przeprowadzona specjalna ankieta, na podstawie której zdecydujemy, czy wizyta jest możliwa. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w których na zabieg przyjdzie np. osoba mająca objawy choroby lub osoba, która miała kontakt z zakażonym.
  3. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na zabiegi. Dzięki temu ograniczymy zbędne kontakty między Klientami i będziemy mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji.
  4. Przed wizytą każdemu klientowi dezynfekujemy dłonie. Zależnie od rodzaju zabiegu, będzie trzeba stosować również rękawiczki i maseczki ochronne.

    Oczywiście Klientom, którzy nie będą dysponowali tymi zabezpieczeniami,  zapewnimy je BEZPŁATNIE.

    Zdajemy sobie sprawę, że te wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale mocno zależy nam na tym, żeby klienci w naszym gabinecie czuli się  bezpiecznie. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO/ MAILOWEGO W CELU UMÓWIENIA WIZYTY!

Zarezerwuj wizytę w Gliwicach

Zarezerwuj wizytę we Wrocławiu